Ev taşımak bazen mutluluk verse de çok yorucu bir iştir. Fazla yorulmamak adına kolaylık sağlayan Bursa Ev Taşıma firmaları sizlere hizmet sunmaya devam etmektedir. Bursa Asansörlü Ev Taşıma firmaları sayesinde eviniz kolaylıkta taşınacak, eviniz üst katlarda olsa dahi eşyalarınızı kolaylıkla üst katlara çıkartabilirsiniz.
Profesyonel olarak yapılan, demontaj, montaj, ambalajlama, depolama, gümrükleme hizmetlerini uzman kadrosuyla geliştiren firmalar sizlere taşıma konusunda çok kolaylık sağlamaktadır.

Tüm taşımacılık işlemlerini yaptırmadan önce firmaların gönderdikleri uzman ekspertiz personelleri evinize ve iş yerinize gelerek eşyalarınızın kapladığı alanı, taşıma koşullarını ve fiyatlandırması hakkında sizlere bilgi vermektedir. Kabul ettiğiniz takdirde taşıma işlemi gerçekleşmektedir. Bursa Evden Eve Nakliye firmalarından en uzman ve kaliteli olanı seçtiğiniz takdirde eşyalarınız güvence altına alınacak ve eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeden, taşıma hizmeti gerçekleştirilecektir.

Anlaştığınız firmayla yapılan sözleşme de mutlaka “Nakliyat firması tarafından gelebilecek zararlarda, hasar görmüş eşyaların maliyeti firma tarafından üstlenmelidir” ibaresi müşteriyle yapılan sözleşme de yer almaktadır. Profesyonel kişiler tarafından yapılması gereken taşınma hizmetleri, bu konuda bilgili olan firmalar tarafından yapılmasına özen gösterilmelidir. Güvenli bir şekilde taşınma işlemi yapılması için eşyaların ambalajlanmasına çok önem verilmelidir. Mutlaka koruyucu bir tabaka koyularak paketleme işlemi yapılmalıdır. Eşyaların üzerine eşyanın ne olduğuna dair kırılma tehlikesi olan ibare de yapıştırılması gerekmektedir. Zor gibi görünen taşınma işlemlerini profesyonel bir kadro ile kısa bir zamanda halledebilirsiniz.

Kategoriler: Genel

3 yorum

Serdar arslan · Aralık 27, 2018 2:15 pm tarihinde

Kendilerine teşekkür ederim işinde uzman firma

    admin · Aralık 27, 2018 6:01 pm tarihinde

    teşekkür ederim yorumunuz için

Adem büyük · Ocak 17, 2019 6:08 pm tarihinde

Sayın oktay beye teşekkür ederim profesyonel ekibiyle titiz çalışma yaptılar tavsiye ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir