Bursa’nın her bir noktasına taşımacılık hizmeti veren Bursa nakliyat firmaları ilk etapta taşımacılık isteyen müşteri ile bir ön görüşme yapar. Bu görüşmede taşınacak eşyaların hacmi oda sayısı ve de-montaj edilmesi istenen eşyaların adedi gibi işin süresini belirleyecek bilgiler alınır ve bir fiyat teklifinde bulunulur. Müşteriye taşınma sigortası tanıtılır ve isterse bu da fiyata eklenir. Teklif kabul edildiği takdirde anlaşma sağlanır ve taşınma işleminin planlaması için firma yetkilisi taşınacak evi ve eşyaları inceler. Taşınma günü ekip önce de-montaj işlemlerini bitirir. Ardından paketleme ve sarma işlerini hallederek kolileme işlemlerine geçer. Eşyalar tümüyle taşınmaya hazır olduğunda taşınacak kamyona istiflenerek yeni adrese gidilir. Aynı şekilde titizlikle çıkarılan eşyalar ev sahibinin istediği şekilde eve yerleştirilir.

Taşınmak çok zahmet gerektiren bir iş. Evinizdeki tüm eşyaları kolilere yerleştirerek toparlamak neredeyse bir maraton koşmak kadar efor gerektiren bir durum. Peki bu işi tek başınıza yapabilecek enerjiye sahip misiniz? İnsanlar ortalama ömürleri boyunca 8-10 kez taşınmaktadır. Bu taşınmalar sırasında dikkat edilmediği takdirde her bir taşınma da eşya ömürleri yarı yarıya düşer. Yani iki taşınma yaşayan eşyalar için gerekli tedbirler alınmazsa ikinci taşınmanın ardından kısa bir süre sonra eşyaların ömrü tükenecektir. O sebepten ev taşıma işini Bursa nakliye firmalarının profesyonellerine bırakmak hem sizin hem de eşyalarınız sağlığı işçin önem arz eder.

Kategoriler: Genel

7 yorum

Oğuzhan Öksüz · Ocak 14, 2019 3:55 pm tarihinde

yakın zamanda bursaya taşınacagım taşınırsam sizi tercih edecegim 🙂

  admin · Ocak 14, 2019 9:22 pm tarihinde

  tabiki oğuzhan bey her zaman bekleriz efendim

fettahoglu · Ocak 16, 2019 4:52 pm tarihinde

makale çok guzel olmuş teşekkuler admin

  admin · Ocak 16, 2019 8:56 pm tarihinde

  teşekkürler fettah bey hayırlı akşamlar dilerim

onur · Ocak 18, 2019 1:28 am tarihinde

çalışmalarınızın devamını dılerım

  admin · Ocak 18, 2019 1:44 am tarihinde

  teşekkürler onur bey hayırlı sabahlar dilerim

Sedat · Haziran 20, 2019 10:57 pm tarihinde

Bursa evden eve nakliyat firması olan Çetintaş evden eve nakliyat şirket sahibi Oktay beye çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederim işlerini profesyonel bir şekilde titizlikle yaptılar Bursa’da çetintaş nakliyatı tavsiye ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir