Bursa da birçok evden eve nakliye yapan firma bulunmaktadır. Bu firmaların birçoğu gerek şehir içi gerek ise şehirlerarası nakliye hizmeti sunmaktadırlar. Müşteriler bu firmalar arasından seçim yapmaları gerektiğinde bazı hususlara dikkat etmektedirler. Bu hususları kısaca gözden geçirecek olursak. Bursa evden eve taşıma olarak verilen hizmetler içerisinde firmamızın kalitesi ortaya çıkacaktır.

 

Sigortalı Taşımacılık

 

Bursa evden eve taşımacılık firmalarının birçoğu taşıdıkları eşyaları sigortalamamaktadır. Firmamız evinizden alınan tüm eşyaları sigortalayarak olabilecek her türlü olumsuz durumda maddi kaybınızın karşılanmasını sağlamaktadır. Evini daha önce taşıyan birçok kişi bilir ki her taşımacılık sonrası ev eşyalarının bir kısmı ziyan olmaktadır. Bu durum müşterilerin oldukça büyük bir maddi kayıp içerine sokmaktadır. Bu zararın firma tarafından karşılanması talep edildiğinde bu durum olumlu bir şekilde karşılım bulmamaktadır.

 

Bu ve bunun gibi sebeplere düşünen müşteriler taşımacılık konusunda sürekli kafalarında bir soru işareti ile zararın az olmasını temenni etmekte başka şansları kalmamıştır. Fakat firmamızın başlatmış olduğu sigortalı taşımacılık yöntemi ile taşıma işlemleri sırasında oluşan tüm zarar sigorta firması tarafından karşılanmaktadır. Bu durum oldukça müşteri memnuniyetine sebep olan hizmetlerden birisidir. Bu durumun getirmiş olduğu maliyet dolayısı ile çoğu taşımacılık firması bu sigorta işlemini gerçekleştirmemektedir.

 

Asansörlü Taşımacılık

Bursa evden eve nakliyat firmaları arasında firmamız asansörlü taşımacılık hizmetini veren ilk firmadır. Gene bu sayede evinizin eşyalarının zarar görmesi minimum seviyeye indirilmektedir. Bu durum nakliye hizmet bedelini de aşağı çeken bir hizmettir. El yordamı ile taşınacak olan bir evin işçi sayısı oldukça fazla olacaktır. Buda maliyeti artırmaktadır. Bu asansörlü taşımacılık tarzında işçi sayısı yarı yarıya düşmektedir. Bu sebep ile daha uygun, daha hesaplı bir taşımacılık hizmeti olarak bunulmaktadır.

Kategoriler: Genel

1 yorum

semra · Eylül 21, 2019 11:25 pm tarihinde

bursa evden eve nakliyat firması olan çetintaş evden eve nakliyat firması sahibi ahmet beye çok teşşekkür ederim evimiz titizlikle taşıdılar profesyonel çalışan firma arıyorsanız tam adresindesiniz hayırlı işleriniz olsun ahmet bey iyi pazarlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir