Son 20 yılda hızla büyüyen inşaat sektörü kendi ile birlikte farklı sektörlerin büyümesine sebep olmuştur. Evlerin taşınması eskisi gibi küçük mahalleler içinde olmadığından profesyonellik gerektirir. Bu gibi uygulamalar bünyesinde birçok risk taşıdığından uzman ekipler ile çalışmak en doğru karar olacaktır. Binlerce lira verilip alınan beyaz eşyaların basit bir kayma sonucu düşmesi büyük hasarlar almasına hatta bozulmasına neden olabilir. Evden eve nakliyat ile taşınan eşyalar bu kadar değerli iken bu durumu riske etmek büyük zararlara neden olabilir. Taşınma süreci profesyonel bir ekibe verilmeye karar verildi ise ilk adım fiyat teklifi almak olacaktır. Evden eve taşıma firması evin büyüklüğü, oda sayısı, büyük eşya sayısı, dairenin bulunduğu kat gibi bilgiler alarak bir fiyat teklifinde bulunur.

Fiyat teklifi kabul edildiği takdirde ekip tarafından eve eksper gönderilir ve taşıma sigortası için eşyaların değer tespiti yapılır. Evden eve taşımacılık taşıma günü geldiğinde ekip önce kolilenmeyecek olan beyaz eşya ve mobilyaları koruma materyallerine sararak taşıma işlemini gerçekleştirir. Sonrasında de-montaj yapılacak gardırop gibi eşyalar sökülüp hazırlanır. Kolilenen eşyalar ile birlikte araca taşınan eşyalar ipler ile sabitlenerek birbirlerine hasar vermesi engellenir. Yeni adrese gelen eşyalar müşterini isteği doğrulusunda yerleştirilerek montajları yapılır. Yerleştire işlemi biten eşyaların kontrolü müşteri tarafından yapıldıktan sonra onayı alınarak işlem sonlandırılır.

Kategoriler: Genel

13 yorum

Osman bal · Şubat 2, 2019 12:11 pm tarihinde

Güzel hızlı ve güvenilir bir şirket aklımda hep şüphe vardı nakliytta bu şüpheyi aklımdan sildiğiniz için teşekkürler

  admin · Şubat 2, 2019 1:53 pm tarihinde

  merhaba osman bey bursa evden eve nakliyat firmamız müşterilerine profesyonel hizmet vermeyi her zaman yapmıızdır. yapmayada devam edeceğiz yorumunuz için teşekkür ederim.

fettahoglu · Şubat 2, 2019 1:31 pm tarihinde

evden eve nakliyat lider firma inegöl aramadan karar vermeyin bursada lider firma ine göl naklttır asansör hizmeti sorunsuzdur

  admin · Şubat 2, 2019 1:53 pm tarihinde

  fettah bey teşekkür ederim güzel yorumunuz için bursada veyatta bursa ilçelerinde evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz efendim.

Huzeyfe · Şubat 2, 2019 8:29 pm tarihinde

ilgili ve güleryüzlü hizmetin tek adresi. firma gerçekten ilgili.taşıma konusunda güvenebilirsiniz.

  admin · Şubat 3, 2019 1:00 am tarihinde

  teşekkür ederim yorumunuz için

bedava bitcoin · Şubat 3, 2019 12:09 am tarihinde

başarılı, hızlı ve kaliteli hizmet veren bir firma. inegölde güvenle hizmet alabilirsiniz.

  admin · Şubat 3, 2019 1:00 am tarihinde

  teşekkür ederim yorumunuz için.

gökhan ekinci · Şubat 3, 2019 12:57 am tarihinde

Tüm taşıma ve taşınma işlerimi sorunsuz sıkıntısız halleden inegöl taşımacılığa çok teşekkür ediyorum.Herkesede tavsiye ediyorum

  admin · Şubat 3, 2019 1:00 am tarihinde

  gökhan bey teşekkür ederim yorumunuz için

Yasir · Şubat 3, 2019 1:56 pm tarihinde

inegöl taşımacılığa ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum.Herkesede tavsiye ediyorum

Serdar · Şubat 3, 2019 8:14 pm tarihinde

Müthiş açıklamalar

Ahmet · Şubat 4, 2019 3:28 pm tarihinde

Güzel bir web sitesi başarınızın devamını diliyoruz. İçerikler oldukça ilgi çekici. Sitemizde karşılıklı sponsor olma imkanları mevcuttur.

w

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir